# Tags
#Praca Lublin i okolice

PROGRAMISTA JAVA – Praca lublin

PROGRAMISTA JAVA

Wynagrodzenie. Około 20ooo pln brutto

LUBLIN – możliwość pracy zdalnej

Nasz Klient prowadzi projekty wewnętrzne – pisanie własnych produktów np. biała lista, Split Payment, Bank Flow oraz projekty zlecane przez klientów – pisanie modyfikacji pod potrzeby biznesowe klienta.

Wymagania:
             Umiejętność programowania w JAVA
             Znajomość programowania systemów klasy ERP
             Angielski na poziomie komunikatywnym

W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska „PROGRAMISTA JAVA  – Lublin „
Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com
 
 
Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”
.
.
.

Źródłowe ogłoszenie: http://jobtime.pl/praca/101734/PROGRAMISTA-JAVA-.html

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ