# Tags
#Praca Lublin i okolice

Praca na stanowisku – Spedytor Międzynarodowy (Biała Podlaska)

  Jesteśmy doświadczoną firmą oferującą najwyższy poziom usług logistycznych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta.
Ze względu na rozwój i chęć poszerzenia zespołu Spedytorów poszukujemy doświadczonego Spedytora Międzynarodowego, który dołączy do naszego biura.
Miejsce pracy: Miejsce pracy: Sławcinek Nowy, okolice Białej Podlaskiej

  Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów spółki
  • Realizacja rentownych zleceń transportowych
  • Pozyskiwanie klientów
  • Rozwój bazy przewoźników

    Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (branża TSL)
  • Znajomość pakietu MS Office, giełd transportowych, TMS
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie min. B1

    Oferujemy:

  • Umowę o pracę – szukamy osoby na stałe
  • Pracę w systemie 8 godzinnym, od poniedziałku do piątku
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Szkolenie wdrażające do pracy
  • Benefity „pozapłacowe” : karta multisport, paczki na święta, ubezpieczenie na życie itp.
  • Wynagrodzenie w widełkach – 4800 – 6500 zł. brutto podstawy + premia

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.