# Tags
#Praca Lublin i okolice

Praca w Lublin na stanowisku – Analityk systemu ERP (produkcja)

Comarch APS to system, który pozwala na zaawansowane planowanie produkcji. Dzięki niemu, managerowie produkcji, a także planiści mogą optymalizować harmonogram produkcji, wykorzystując do tego dostępne zasoby. Nasze rozwiązanie przynosi firmom wiele korzyści: obniżenie kosztów produkcji, wzrost wydajności produkcji oraz wzrost poziomu satysfakcji klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Analityka systemu ERP w obszarze produkcji. Znasz procesy realizowane w przedsiębiorstwach produkcyjnych? Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia oraz znasz język angielski na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej?

Nie czekaj, aplikuj już dzisiaj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość:
    • procesów realizowanych w przedsiębiorstwach produkcyjnych lub handlowych
    • systemów ERP w obszarze modułów produkcyjnych
    • języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność:
    • analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
    • tworzenia specyfikacji funkcjonalnych systemów informatycznych
  • Atutem będzie doświadczenie zawodowe we wdrożeniach systemów ERP lub w zakresie zarządzania produktem: systemem lub modułem systemu ERP
  • Mile widziana znajomość:
    • zagadnień bazodanowych (MS SQL Server i/lub PostgreSQL)
    • metodologii scrum

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie projektów funkcjonalnych do systemów ERP/APS
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów implementujących projekty
  • Analiza wymagań użytkowników/klientów
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych
  • Współtworzenie wizji rozwoju produktu

DLA CIEBIE

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami informatycznymi oraz zaawansowanymi narzędziami analitycznymi
  • Stabilne zatrudnienie – Comarch istnieje na rynku od prawie 30 lat
  • Praca w profesjonalnym zespole analityków, programistów i testerów oraz wspierających ich teamach
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń, certyfikacji i konferencji dopasowany do ścieżki Twojego rozwoju zawodowego
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Brak dress code'u

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/analityk-systemu-erp-produkcja/

Orginalne ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/115307/Analityk-systemu-ERP-produkcja.html

AKCEPTUJĘ