# Tags
#Praca Lublin i okolice

Key Account Manager – branża techniczna – Praca Lublin

Firma świadcząca usługi w branży maszynowej, poszukuje osoby na stanowisko KEY ACCOUNT MANAGERA
Lokalizacja: Polska/Świat/Praca hybrydowa
Firma proponuje:

• Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy – kontrakt B2B lub umowa o pracę
• Wynagrodzenie indywidualne, zależne od doświadczenia
• Premie przyznawane według wewnętrznego regulaminu firmy • Pracę hybrydową
• Elastyczne godziny pracy (tryb zadaniowy)
• Samochód, laptop oraz telefon służbowy
• Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie na życie
• Dofinansowanie do szkoleń i nauki języków
• Dopłaty za dojazd do pracy
• Kartę Multisport
• Wyjścia integracyjne
• Udział w akcjach społecznych
• System kafeteryjny
• Paczki świąteczne
• Dofinansowanie do zajęć dla dzieci i przedszkola

Opis stanowiska:

• Pozyskiwanie klientów krajowych i zagranicznych
• Prowadzenie negocjacji
• Stała analiza rynku oraz monitoring prowadzonych i planowanych inwestycji
• Utrzymywanie kontaktu z klientami

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na tym samym lub podobnym stanowisku w branżach technicznych (automotive, lotnictwo, serwis maszyn itp.)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość języka francuskiego bądź włoskiego będzie dodatkowym atutem)
• Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
• Wiedza techniczna i zdolności analityczne
• Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne i obycie biznesowe

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij CV i daj się poznać!

Zapraszamy do aplikowania przez poniższy link:

Nie zapomnij dołączyć klauzuli zgodnej z RODO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie źródłowe: http://jobtime.pl/praca/103457/Key-Account-Manager—branza-techniczna.html

Oferta pracy Lublin – Menadżer ds. Kooperacji

Specjalista online ds. reklamy produktów i usług

AKCEPTUJĘ