# Tags
#Polityka i społeczeństwo

Ukraina – cichy alarm humanitarny: raport Fundacji World For Ukraine

Serdecznie zapraszamy na konferencję podsumowującą szczyt World For Ukraine, która odbędzie się 19.04.2023 roku, o godzinie 14:00. Wydarzenie to zgromadziło ok. 1500 uczestników, kilkaset organizacji pomocowych oraz przedstawicieli rządów i samorządów z Ukrainy i Polski.

Podczas konferencji zostanie udostępniony raport Fundacji World For Ukraine, który będzie stanowić podsumowanie szczytu.

Konferencja była wspaniałą okazją do wymiany myśli i spostrzeżeń na temat sytuacji humanitarnej na Ukrainie. Przybyłym gościom powiedziano o raporcie W4UAF, który docenia wysiłki pomocowe i skupia się na wyzwaniach przed Ukrainą oraz na sugestiach na przyszłość. Głos zabrali m.in.: Oleh Kuts – konsul generalny Ukrainy w Lublinie, Michael Capponi – prezes Global Empowerment Mission oraz Brock Bierman – prezes Ukraine Friends, były dyrektor USAID.

Konferencja była okazją do prowadzenia merytorycznych dyskusji dotyczących sytuacji humanitarnej na Ukrainie. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Oleh Kuts – konsul generalny Ukrainy w Lublinie, Michael Capponi – prezes Global Empowerment Mission oraz Brock Bierman – prezes Ukraine Friends, były dyrektor USAID. Przedstawiono raport W4UAF, który ocenia dotychczasowe wysiłki pomocowe i wskazuje rekomendacje na przyszłość.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ